Preloader image
   
MÜNFERİT ve ZİNCİR RESTORAN YÖNETİM SİSTEMİ

PEGAS Restoran ve Cafe Yönetim Sistemi; konuk ağırlama sektöründeki yoğun rekabet, müşteri fiyat duyarlılığı, artan maliyetler, daha iyi ürün ve hizmet sunma, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırma, yüksek personel devir hızı gibi sıkıntıları ortadan kaldırır.

İhtiyaca göre genişleyebilen modüler yapısı, gelişmiş veri güvenliği, kesintisiz çalışma, sektöre özel donanım, kolay kurulum ve kullanım özellikleriyle işletmeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

PEGAS Restoran ve Cafe Yönetim Sistemi, cafe-restoran otomasyonu kabiliyeti ile işletmenize hız kazandırır.

Tam Entegre ve Güvenilir Sistem Her Büyüklükten Restorana Uygun Çözümler

Tam entegre çalışan, düzenlemelere açık PEGAS POS yazılım çözümleri; restoranınızın tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılayarak, size esneklik ve hız sağlar.

PEGAS POS ile Yüksek Verim Dinamik Sipariş Ekranı ile Kolay ve Hızlı Sipariş

PEGAS’ın dokunmatik ekran teknolojisi ve kullanıcı dostu ara yüzü ile eğitim süresini ve maliyetini azaltın, operasyonun her dakikasını kolayca takip edin.

Modüler ve Esnek Yapı PEGAS POS İşletmenizle Beraber Büyür

Hizmetlerinize yenisini eklemek veya yeni şubeler açmak istediğinizde, PEGAS POS’un farklı ihtiyaçlara adapte olma yeteneği ile yatırımınızı koruyun.

Gelişmiş Güvenlik Seçenekleri PEGAS POS’un Güvenliğiyle Kayıpların Önüne Geçin

Kredi kartı gibi verileri şifreli olarak kaydedip, misafirlerinizin önemli bilgilerini koruma altına alın. Kimin, ne zaman, nerede, ne yaptığını sistemden görün.

İşgücü Yönetimi İşgücü maliyetlerinizi düşürün

PEGAS Restoran Yönetim Sistemi’yle entegre çalışan bir insan kaynakları uygulaması olan İşgücü Yönetimi ile, restoranınızın işgücü maliyetlerini kolayca hesaplayın. Personelinizin çalışma planlarını ile operasyon verimliliğini artırın.

Uyarı Sistemi Sıra dışı durumlarda erkenden önlem alın

PEGAS Uyarı Sistemi ile restoranınızın mevcut durumunu, belirlenmiş standartlarla karşılaştırın. Standart dışı durumlarda çağrı cihazı (JTECH), cep bilgisayarı veya e-posta yoluyla bilgilendirme mesajı alın.