Preloader image
   

Raporlama Çözümleri

İŞLETME RAPORLAMA SİSTEMİ

PEGAS POS sistemi üzerinden ulaşabileceğiniz güçlü bir veri ambarı ve restoran raporlama sistemidir.

Restoranlar için geliştirilmiş bu zengin içerikli sistem; arka ofise, veri ambarına, raporlara, diğer işletmelere ve POS uygulamalarına erişim sağlar.

Ücretsiz olarak çalışan bu sistem ile, restoranınızın satışlarını, promosyonları, menü kalemlerini, fiyatlarını, stok maliyetlerini ve personelinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

PEGAS Restoran Raporlama Sistemi’nin sunduğu tutarlı raporlar sayesinde, fiziksel olarak restoranda olmanıza gerek kalmadan yeni gelir fırsatları yakalayabilir, harcamalarınızı düşürebilir, finansal ve operasyonel bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

PEGAS Raporlama Sistemi, restoranınızın gelecekteki ihtiyaçlarını tahmin edebilmek amacıyla, geçmiş verileri sizin belirlediğiniz süre kadar saklar. Raporları her 15 dakikada bir güncelleyerek restoranınıza ait en güncel verileri, kolay anlaşılır bir şekilde gösterir.

Zincir restoranlar da, tüm şubelerinin güncel durumunu tek bir merkezden kontrol etmek için PEGAS Restoran Raporlama Sistemi’nden faydalanarak, iş süreçlerini kolaylaştırabilir.

PEGAS Restoran Raporlama Sistemi, akıllı telefon ve tabletlerle de uyumludur. En güncel verileri, karşılaştırmalı grafikler şeklinde sunar ve belirli kritik durumlar için uyarılar yaparak restoranınızın sürekli kontrolünü sağlar.

PEGAS RESTORAN RAPORLAMA SİSTEMİ’NİNSUNDUĞU KOLAYLIKLAR

  • Yüksek miktardaki bilgiyi toplamak için sarf edilen çabayı ortadan kaldırarak; firma, bölge, alan, vb. raporlarının kolayca konsolide edilmesini ve karşılaştırılmasını sağlar.
  • PEGAS restoran yönetim sistemi üzerinden yapılan menü içeriği, fiyat, indirim ve vergi oranı gibi güncellemeler PEGAS Raporlama Sistemi’ne aktarılır.
  • Farklı şekilde isimlendirilmiş veya numaralandırılmış kalemleri, hızla birbirine uyumlu hale getirir ve işletmeye genel bakış sağlayan raporlar oluşturur.
  • Fiyatlar yüzdesel oranlar ve tutarlar üzerinden toplu olarak güncellenebilir.
  • Sistem güncellemeleri merkezi ve güvenli bir şekilde PEGAS tarafından yapılır. Yönetim ve bakım işlemleri için ekstra işgücü ve IT personeline gerek kalmaz.
  • Merkezi yönetim olanağı ile değişiklikler tüm zincir genelinde veya belirli şubelerdeki gelir merkezleri bazında yapılabilir.
  • Raporlar çeşitli formatlarda dışa aktarılarak çevrim dışı da incelenebilir. Detaya inme özelliği ile raporda yer alan bir bilgiye tıklandığında, bir alt detaya inilebilir. Raporlar istenilen zamanda otomatik olarak e-posta adreslerine gönderilebilir.
  • Şubelerin seçilebilmesi için organizasyon şeması, dönemlerin seçilebilmesi için finansal takvim sunar.
  • Raporların Excel, Word, Adobe Acrobat formatında çıktısı alınabilir.
  • Raporlar ve rapor gruplara erişecek kullanıcılar tanımlanıp, bu kullanıcılara belirli haklar verilerek, sadece ilgili kişilerin raporlara ulaşmasını sağlanır.