Preloader image
   

PEGAS Online

UZMAN EKİP VE YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİMİZ İLE GÜÇLENİN.

HAKKIMIZDA

Otelinizi online dünyada daha güçlü mü kılmak istiyorsunuz?

Bunun için

– Online kanallarda görünürlüğünüzü arttırmanız
– Direkt rezervasyonlarınızı güçlendirmeniz
– Dağıtım kanallarınızı etkin kullanmanız
– Gelir yönetim süreçlerinizde destek almanız mı gerekiyor?

Başarının şans ya da tesadüf olmadığına inanıyoruz. Tüm bu hizmetleri gerekli teknolojiler ve uzman kadromuzun deneyimleriyle harmanlıyor, kazanmanıza destek oluyoruz! İnterneti lehinize kullanmanızı sağlayarak işletmenizin hedeflerini gerçeğe dönüştürüyoruz!

İşletmenizin başarı yolculuğunda sizlerle yürüyoruz!

 

HİZMETLER

İnternet Rezervasyon Motoru

Web site gelirlerinizi arttırın! Online rezervasyon motoru otomatik olarak müşterinin online ortamda kullandığı cihazlara uyum sağlar (PC, tablet, mobil cihaz) Tasarımı ergonomik ve akıcıdır. Birden fazla otel için kullanılabilir. Online rezervasyon motoru, kullanıma hazır 20’den fazla dilde mevcuttur ve web site tasarımınız ile özelleştirilebilir. Kullanıcı dostu arayüzü ile rakiplerinden ayrılır, satış odaklı, kullanımı kolay, işlevseldir. Online Rezervasyon Motoru sayesinde, dilediğiniz kadar oda kategorisini farklı fiyatlar ve paketlerle sunabilir, ekstra hizmetlerinizi de online olarak satabilirsiniz.

Kanal Yöneticisi

Online Kanal Yöneticisi ile artık tek bir ekrandan online satış fiyatlarınızı ve müsaitliğinizi yönetebilirsiniz. GDS, kendi web siteniz ve Booking.com, Expedia, HRS gibi tüm popüler online satış kanallarında gerçek zamanlı olarak güncellemenizi yapın, zamandan tasarruf ederek satışlarınızı arttırın! Kanal Yöneticisi ile ; Müsaitlik ve fiyatlar otomatik olarak güncellenir. Merkezi bir envanter ile fiyat eşitliği sağlanır. Fiyat ve müsaitlik için dilediğiniz kurallar tanımlanarak zamandan tasarruf edilir. Merkezi envanter ile tüm odalarınız fazla rezervasyon riski olmadan, tüm kanallara dağıtılır..

Gelir Yönetimi

Otelinizin doğru zamanda, doğru kanaldan, doğru fiyatlarla satışını sağlamak, hedeflediğiniz RevPar, ADR ve doluluğa erişebilmesi için uzman ekibimiz hizmetinizde.

Küresel Dağıtım Sistemi

Global Dağıtım Sistemleri (GDS) ile Bağlantı: MSsql teknolojisi ile desteklenen sistemimiz, dünya çapında gerçek zamanlı olarak otelinize farklı seyahat acentasıdan rezervasyon almanızı sağlar.