Preloader image
   

PEGAS Entegrasyon

PEGAS API'si ile entegrasyon
PEGAS Perakende çok sayıda kurumsal uygulama ile entegrasyon için API tabanlı eklenti sistemini destekler.
 
PEGAS API’leri, üçüncü parti sistemlerin, karmaşık kodlarını, hizmet bulma ve başlatma mekanizmalarını anlamanıza gerek kalmadan etkileşime girmenize izin veren keşfedilebilir uç noktalardır.
 
API Framework SOA (Hizmet Odaklı Mimari) ilkelerine uygundur ve evrensel XML web hizmetleri protokolünde SOAP (Basit Nesne Erişim Protokolü) yüklerini tam olarak destekler. Böylece, ortaklar ve müşteriler kendi kurumsal veya arka ofis sistemlerini PEGAS Perakende ile entegre etmek için mevcut teknolojileri ve platformları seçebilirler.
PEGAS API Framework, örnek kodları, veri türleri ve diğer yapılandırma ayrıntıları da dahil olmak üzere keşfedilebilir servislerin eksiksiz bir listesini içeren ayrıntılı belgelerle birlikte gelir. API Framework, iş ortaklarının ve müşterilerin yatırım getirisini maksimize etmelerini ve maliyetlerini düşürmelerini sağlar.
En önemlisi, PEGAS Retail ile sıkı sıkıya birleştirilen yeni bir kurumsal sistem üzerinde bulunan mevcut arka ofis uygulamalarının eğitilmesi gereken son kullanıcılarına yarar sağlar.
 
Sürekli inovasyonun sonucu olarak, PEGAS Retail’in temelinde gelecekteki iyileştirmeler API Framework’e yansıtılarak tutarlı ve homojen bir perakende ekosistemi sağlanmaktadır.
 
Teklifin temel unsurları şunları içerir:
 
  1. Bir dizi Uygulama Programlama Arabirimi (API) içeren PEGAS Entegrasyon Platformu
  2. ERP entegrasyonu için eğitimli ve size özel İş Ortağı Ekosistemi
  3. İş Ortağı Destek ve Eğitim Programı