Preloader image
   

Mobil Uygulamalar

PEGAS BOSS

PEGAS Boss, PEGAS Pos için sade ve en anlaşılır ulaşımı sağlayacak şekilde tasarlanmış bir yönetici bilgi panelidir. PEGAS Boss sayesinde işletme verilerinize IOS veya Android teknolojisi ile çalışan bir cihazdan nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.
İşletmenizde anlık olarak açılan masa bilgilerini görebilir, verileri detaylı grafikler aracılığı ile inceleyebilir, dilediğiniz zaman aralığı ile karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Ürün satış bilgilerinize, Ürün iptal bilgilerinize Cari tahsilat bilgilerinize ulaşıp işletmedeki personel performansını evinizden, işletmede olma rahatlığıyla takip edebilirsiniz.

PEGAS MOBİL

Mobil Yarı Online çalışma yapısı sayesinde kablosuz ağın çekmediği noktalardan da sipariş almanıza imkan sağlar (kapsama alanı dışında kesintisiz çalışır), tekrar bağlantının olduğu alana girdiğinizde siparişleri üretim birimlerine ve kasaya gönderir. (IOS-ANDROID)

Ayrıca PDA’lardaki titreşim özelliği ile mutfaktan veya kasadan garsonlara bilgi gönderilerek müşteriye hızlı servis sağlanır. 

TABLET MENÜ

Müşterileriniz servis elemanına ihtiyaç duymadan sipariş verebilir ve mutfağa iletebilir. Müşteriler tablet menü üzerinden tüm ürünleri resimleriyle birlikte ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir.
Çoklu dil desteği ile yabancı misafir portföyünüze de hitap edebilir ve memnuniyeti üst seviyelere taşıyabilirsiniz.