Preloader image
   

Zincir İşletmeler için Merkezi Yönetim

MERKEZİ İŞLETME YÖNETİMİ

Merkezi İşletme Yönetimi zincir işletmelerin tüm restoranlarını merkez ofisten kontrol etmesini ve yönetmesini sağlayan çok güçlü bir yönetim sistemdir.

Tüm restoranlarınızın POS ve arka ofis uygulamalarında belirli bir standardı sağlamanızı kolaylaştırır. Restoran bazındaki her türlü menü içeriği, fiyat ve promosyonlardaki değişiklikleri merkez ofisten kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Restoranlarınızın bulunduğu bölgedeki değişikliklere hızla uyum sağlamasına ve pazar payınızın doğal olarak artmasına yardımcı olur.

Merkezi İşletme Yönetimi; personel yönetimini merkezden yaparak, personel vardiya saatlerinin otomatik olarak hazırlanmasını sağlar. İşletme bazında değişiklikleri gösteren, merkezi durum raporu oluşturulabilir.

Gerçek zamanlı güncelleme

İşletme faaliyet halindeyken POS menüleri gerçek zamanlı olarak güncellenebilir.

Özelleştirilebilir yapı

Yapılacak değişiklikler münferit şubelere ve/veya bir grup şubeye uyarlanabilir. Raporları farklı olarak düzenlenebilir.

Esnek fiyatlandırma

Zincir genelinde farklı menü ve fiyatlar uygulanabilir. Kampanyalar ve müşteri kartları şube bazında değerlendirilebilir.

Tam entegrasyon

Merkezi veri tabanı ile muhasebe uygulamaları ve raporlama platformları arasında entegrasyon sağlar.

MERKEZİ SİPARİŞ YÖNETİMİ

Merkezi Sipariş Yönetimi; restoranınıza birçok kanaldan sipariş almanızı sağlamak için geliştirilmiştir. Misafirlerinizin internet sitenizden, çağrı merkezinizden, akıllı telefonları üzerinden sipariş verebilmelerini sağlayan bir merkezi sipariş yönetim platformudur.

Merkezi Sipariş Yönetimi sayesinde misafirleriniz restorana gelmeden önce siparişini verebilir veya paket servis talebinde bulunabilir.

Merkezi Sipariş Yönetimi, işletmenizin internet sitesine sorunsuzca entegre edilebilir. İnternet sitenize üye olan misafirleriniz, Merkezi Sipariş Yönetimi’nden gelen ürün ve fiyat bilgilerini görüntüleyerek sipariş verebilir.

Çağrı merkezinizden alınan siparişler işletmenize internet veya WAN üzerinden gerçek zamanlı olarak gönderilir, siparişin hazırlanması için mutfak yazıcısına veya PEGAS POS Mutfak Görüntüleme Sistemi’ne iletilir.

İnternet sitesinden veya çağrı merkezinden alınan siparişler sisteme girildiği anda, restoranda bulunan PEGAS POS satış noktasına gönderilir.

Merkezi Sipariş Yönetimi sadece siparişlerinizi artırmakla kalmaz, pazarlama kampanyalarında kullanmak üzere misafir bilgilerini de kayıt altına almanıza yardımcı olur. Personel sayınızı artırmadan, daha fazla ve sık sipariş almanızı sağlar.

MERKEZİ SİPARİŞ YÖNETİMİ’NİN FAYDALARI
•Yeni kanallar aracılığıyla satışları artırır.
•Hedefli pazarlama için müşteri veri tabanı oluşturur.
•Satışları artıran kampanyalar düzenlemenize destek olur.
•Merkezi süreçler ile personel maliyetinizi azaltır.
•Siparişlerin tutarlılığını artırır.
•Restoran ve CRM sistemleri arasında bağlantı kurar.
•İşletmenize özel sipariş ekranları ile markanızı güçlendirir.